NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 16 czerwca 2019r.

1.    Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do naszego kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na remont kościoła – składamy serdeczne  „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii, w przyszłą niedzielę kolekta na zapłacenie za remont elewacji budynku gospodarczego.

3.    Zapraszamy dziś o godz. 15:30 na nabożeństwo do Trójcy Świętej.

4. W środę 19 czerwca zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 na zakończenie roku szkolno – katechetycznego w int. dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców.

5. W czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 8.00 udamy się w procesji do czterech ołtarzy (ul. Witosa i Ks. Renka). Zachęcamy naszych Parafian do przyozdobienia domostw obrazami religijnymi i symbolami eucharystycznymi, nie tylko na trasie procesji. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy procesji. Zapraszamy do udziału w procesji dzieci komunijne w swoich strojach, dzieci sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, chóry, strażaków do niesienia baldachimu, latarni oraz kierowania ruchem i Wszystkich Naszych Parafian. Niech udział w procesji będzie wyrazem naszej wiary.

6. W czwartek 20 czerwca w naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 10:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec i godz. 16.00 Msza św. - zapraszamy wszystkich do adoracji przez cały dzień.

7.    Zapraszamy młodych i tych co się czują młodo, dużych i małych na IV Koncert Uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała na tarnogórski rynek o godz. 17.00.

8. Już teraz zapraszamy do udziału w tradycyjnej, pieszej pielgrzymce do Piekar Śląskich 14 lipca 2019r. Wyjście z pod kościoła ok. godz. 6.00, a Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę odbędzie się w dniach 16 - 17 sierpnia 2019r.