XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 września 2018r.

1. Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne -  składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na Stolicę Apostolską, w przyszłą niedzielę kolekta na zapłacenie za odnowienie ambony.

3. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17:00.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy w naszej parafii KIERMASZ, rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Dziękujemy Bogu za dar Tej świątyni i pamiętamy o budowniczych naszego kościoła a także wszystkich, którzy wspierają obecnie remont naszego kościoła i obejścia.

5. W niedzielę 23 września o godz. 17.00 (w kościele) spotkanie dla rodziców dzieci klas II przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. (dzieci przyjmą I komunię św. w 2020r.).