NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 19 maja 2024r.


1.    Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.    Dziś kolekta na malowanie kościoła, w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

3.    Zapraszamy dziś na nabożeństwo do Ducha św. o godz. 15:30.

4. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17.00. 

5. Za tydzień w niedzielę przypada pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl.

6.    W niedzielę 26 maja Dzień Matki – zapraszamy na Mszę św. o godz. 10:30 w int. naszych rodziców.

7. W czwartek 30 maja przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 8.00 udamy się w procesji do czterech ołtarzy (ul. Witosa i Ks. Renka). Zachęcamy naszych Parafian do przyozdobienia domostw obrazami religijnymi i symbolami eucharystycznymi, nie tylko na trasie procesji. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy procesji. Zapraszamy do udziału w procesji dzieci komunijne w swoich strojach, dzieci sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, chóry, strażaków do niesienia baldachimu oraz kierowania ruchem i Wszystkich Naszych Parafian. Niech udział w procesji będzie wyrazem naszej wiary. 

8. Prosimy o wsparcie finansowe na zapłacenie za malowanie naszego kościoła i prace związane z       odnowieniem wnętrza świątyni; ofiarę można przekazać przelewem na konto parafialne, w     kancelarii lub w kościele. Za każde ofiary składamy serdeczne podziękowania.