XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 października 2018r.

1. Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne -  składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii, w przyszłą niedzielę kolekta na misje.

3. W dzisiejszą niedzielę 14 października przypada XVIII Dzień Papieski, młodzież przed kościołem zbiera ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich.

4. Dziś przypada Dzień Nauczyciela; dlatego szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież na niedzielne nabożeństwo różańcowe o godz. 15:15. Chcemy polecać modlitwę w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz wszystkich pracowników Oświaty. Pamiętajmy w modlitwie o zmarłych nauczycielach, a żyjącym składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkich potrzebnych łask i satysfakcji z wykonywanej, niełatwej pracy.

5.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16.15 a w niedzielę o 15.15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

6. W środę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną.