XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 sierpnia 2019r.

1.    Za prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na remont kościoła – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta specjalna na budowę parkingu, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

3. Zapraszamy dziś o godz. 15:30 na nieszpory niedzielne.

4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. We wtorek zapraszamy o godz. 19.00 na RÓŻANIEC FATIMSKI (rozpoczęcie przy probostwie).

6. W czwartek (15 sierpnia) przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

7. Zapraszamy do udziału w V Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 16 do 17 sierpnia 2019r. Wyjazd spod probostwa w piątek 16 sierpnia ok. godz. 9:30. Spotkanie organizacyjne 12 sierpnia o godz.19.00 na probostwie.

8. W przyszłą niedzielę 18 sierpnia przypada Pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śląskich.

9. DOŻYNKI PARAFIALNE - 1 września chcemy w naszej parafii podziękować za tegoroczne plony. Zachęcamy sponsorów (naszych parafian i nie tylko), którzy mogą ufundować nagrody rzeczowe jak i pieniężne na KONKURS WIEDZY RELIGIJNO - PARAFIALNEJ (nagrody na konkurs można składać w zakrystii lub w salce na probostwie). Zwracamy się z prośbą o upieczenie ciast, które będą poczęstunkiem dla naszych parafian po każdej Mszy św. Osoby, które będą piekły ciasta prosimy o zapisanie się w zakrystii do 25 sierpnia. Za każde dary już teraz składamy serdeczne podziękowanie.

Zapraszamy chętnych do pomocy przy organizacji naszych dożynek parafialnych – spotkanie przed dożynkowe w poniedziałek 19 sierpnia o godz. 19.00 na probostwie.