XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 października 2019r.

1. Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne - składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na potrzeby parafii, w przyszłą niedzielę kolekta na misje.

3. Dziś przypada XIX Dzień Papieski, młodzież przed kościołem zbiera ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich.

4. W dzisiejszą niedzielę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na godz. 18:00 - rozpoczęcie przy źródełku. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie, nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 15:15. (na nabożeństwo fatimskie prosimy o przyniesienie świec z okapnikami).

5.    Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 (w środę po Mszy szkolnej), w sobotę o 16:15 a w niedzielę o 15:15. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

6. W środę o godz. 17:00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. szkolną. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

7. W piątek 18 października 2019r. w godzinach: od 18:30 do 19:30 w naszej salce katechetycznej będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji w zakresie zagadnień dotyczących: zdrowia psychicznego (wskazań do leczenia, miejsc gdzie można uzyskać pomoc, trybu postępowania, porad  w sytuacjach kryzysowych), procedur  prawnych i medycznych dotyczących osób wymagających  szczególnej pomocy  (skierowanie do Domu Pomocy Społecznej, kierowanie na terapię odwykową, przymusowe leczenie odwykowe, przymusowe leczenie psychiatryczne).

8. W sobotę zapraszamy o godz. 11:00 do wspólnego sprzątania naszej świątyni parafialnej.

9. Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku do udziału w parafialnej pielgrzymce do Medziugorie w dniach od 17-24 kwietnia 2020r. Koszt pielgrzymki 1050zł + 30euro. Zapisy u ks. Proboszcza. Szczegóły na stronie internetowej parafii albo na kartach z tyłu kościoła.