II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 lutego 2021r.

1.    Za wszelkie prace przy kościele za dzisiejsze ofiary, ofiary na świąteczny (wielkanocny) wystrój kościoła (które można składać do skarbonki pod chórem), za wpłaty na remont i malowanie kościoła - składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.    Dziś kolekta na ogrzewanie naszego kościoła oraz przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce, w przyszłą niedzielę kolekta na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.

3. Zapraszamy dziś do udziału w Gorzkich Żalach o godz. 15:15. Zalecki za zmarłych, które będą czytane przed Gorzkimi Żalami można składać w zakrystii oraz wysyłać emailem (parafia@parafia-repty.pl).

4. W naszej świątyni może przebywać: 26 osób. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa są transmitowane przez Facebooka: www.facebook.com/parafiarepty/

5.    W dzisiejszą niedzielę 28 lutego spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w kościele. O godz. 17:00 dla rodziców dzieci klasy IIIA oraz o godz. 17:30 dla rodziców dzieci klasy IIIB (prosimy o przyjście 1 osoby z rodziny).

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W piątek zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 17:15 (po nabożeństwie będzie Msza św. o godz. 18.00). Zalecki za zmarłych, które będą czytane podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii oraz wysyłać emailem (parafia@parafia-repty.pl).