XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 października 2020r.

1.    Za prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na utrzymanie kościoła – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiejsza kolekta na utrzymanie naszego kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

3. Od soboty został wprowadzony limit wiernych uczestniczących na Mszach św. i nabożeństwach w kościele.  W naszej świątyni może przebywać: 36 osób oraz 4 osoby na chórze.

WSZYSTKIE MSZE ŚW. i NABOŻEŃSTWA SĄ W DALSZYM CIĄGU TRANSMITOWANE PRZEZ FECEBOOKA: www.facebook.com/parafiarepty/ Aby oglądać transmisje nie trzeba być zalogowanym.

4.    W tygodniu Msze św. będą rano i wieczorem. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe.

5. BARDZO PROSIMY BY WCHODZĄC DO KOŚCIOŁA:
        * ZAKRYWAĆ USTA I NOS MASECZKĄ,
        * DEZYNFEKOWAĆ DŁONIE,
        * ZACHOWYWAĆ DYSTANS SPOŁECZNY OD DRUGIEJ OSOBY,
        * ZAJMOWAĆ MIEJSCA SIEDZĄCE ZAZNACZONE BIAŁYMI KARTKAMI.

6. W zakrystii do nabycia znicze nagrobne Caritas. Ofiarą 3zł wspieramy biednych i potrzebujących.

7. Dyspensa BISKUPA GLIWICKIEGO
W związku z ograniczeniami liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w zgromadzeniach     religijnych, wiernym parafii, które znajdą się w obszarze tzw. strefy czerwonej udzielam ogólnej     dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej w okresie     obowiązywania ww. restrykcji.

8. Od 2-8 listopada będziemy polecali w modlitwie różańcowej naszych bliskich zmarłych z naszych rodzin, sąsiadów, współpracowników, dobrodziejów i spoczywających na cmentarzach. Otoczmy modlitwą naszych zmarłych, wypraszajmy dla nich Boże Miłosierdzie. Wypisane intencje za zmarłych zalecanych razem z ofiarą można składać w zakrystii lub do skarbony pod chórem.
    Intencje można wysłać drogą elektroniczną na email: parafia@parafia-repty.pl a ofiarę złożyć przelewem na konto parafialne.