XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 sierpnia 2020r.

1.    Za prace przy kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na kwiaty do kościoła (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne na utrzymanie kościoła – składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś kolekta na zapłacenie za wykonanie parapetów zewnętrznych z blachy na naszym kościele, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

3. Kancelaria w tym tygodniu w poniedziałek oraz czwartek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

5. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021 wysyłając email (parafia@parafia-repty.pl) lub przyjść do kancelarii (w godzinach urzędowania).

6. W piątek 7 sierpnia w godzinach: od 18:30 do 19:30 na probostwie będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji w zakresie zagadnień dotyczących: zdrowia psychicznego (wskazań do leczenia, miejsc gdzie można uzyskać pomoc, trybu postępowania, porad  w sytuacjach kryzysowych), procedur  prawnych i medycznych dotyczących osób wymagających  szczególnej pomocy  (skierowanie do Domu Pomocy Społecznej, kierowanie na terapię odwykową, przymusowe leczenie odwykowe, przymusowe leczenie psychiatryczne).

7. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu. Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.