I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego 2018r.

1.    Za prace przy naszym kościele, za dzisiejsze ofiary, ofiary na świąteczny wystrój (które można składać do skarbony pod chórem), za wpłaty na konto parafialne -  składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.    Kolekta w dzisiejszą niedzielę na ogrzewanie naszego kościoła, w przyszłą niedzielę kolekta również na ogrzewanie naszego kościoła, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.

3. Zapraszamy dziś do udziału w Gorzkich Żalach o godz. 15.15. Kazanie pasyjne głosić będzie ks. Andrzej Nowak (wikariusz z par. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach).

4. W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.

5. Dzieciom i młodzieży przypominamy o Mszy św. szkolnej w środę o godz. 17.00. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie młodzieży dla klasy VI, VII i II klasy gimnazjum w kościele oraz spotkanie dla III klasy gimnazjum na probostwie.

6. W piątek zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej o godz. 17.15 (po nabożeństwie będzie Msza św. o godz. 18.00). Zalecki za zmarłych, które są czytane podczas Drogi Krzyżowej oraz przed Gorzkimi Żalami można składać w zakrystii.

7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie grupy synodalnej na probostwie.

8. Kapelan GCR Repty zaprasza pracowników służby zdrowia na rekolekcje wielkopostne w dniach od 21 do 23 lutego 2018r. o godz. 19.00. Rekolekcje wygłosi ks. Piotr Brząkalik.

9. Ośrodek Edukacyjny Katolickiej Misji dla Niesłyszących oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosa zapraszają na organizowany w Tarnowskich Górach kurs języka migowego o profilu społecznym. Zajęcia odbywać się będą w Bibliotece Miejskiej (ul. Zamkowa 5) w środy w godz. 18.30 – 21.30. Spotkanie organizacyjne w najbliższą środę o godz. 18.30.