W okresie Wielkiego Postu szczególnie zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

• Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w środy Wielkiego Postu po Mszy św. szkolnej.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich w każdy wielkopostny piątek o godz. 17:15. Wypominki za zmarłych zalecanych podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  • W wiekopostne niedziele zapraszamy na „Gorzkie Żale” dla dorosłych i dla młodzieży z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. Andrzej Nowak (wikariusz z par. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach). „Gorzkie Żale” w niedziele o godz. 15.15.
  • W soboty Wielkiego Postu od godz. 16:00 do 17:00, podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie okazji do Spowiedzi św.

Przypominamy, że przykazanie kościelne zobowiązuje do powstrzymania się od udziału w zabawach w okresie Wielkiego Postu.