Kasia 2014-11-13
Gratuluję. Faktycznie widzę, że zdziałał ksiądz Proboszcz wiele dobra. Niech Duch święty stale towarzyszy, oświeca, daje nowe natchnienia i mocno trzyma przy Jezusie.
Damiano 2014-01-23
Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www.
gabi 2012-03-29
Super! Pozdrawiam z ochotą pragnę przebywać w kościele.
sąsiedzi 2011-12-24
Świąt wypełnionych radością,niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku pełnego wiary i optymizmu. życzą ks.Piotrowi i ks.Januszowi sąsiedzi Kadłubowie.
Małgosia 2011-12-21
"A stało się to wszystko,aby się wypełniło Słowo Pańskie powiedziane przez Proroka:Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna,któremu nadadzą imię Emmanuel,to znaczy Bóg z nami" Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia ks.Proboszczowi ,ks.Januszowi oraz wszystkim Parafianom najlepsze życzenia zdrowych i wesołych świąt,aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość,pokój,nadzieję i miłość.
Ryszard 2011-12-05
Serdeczne pozdrowienia dla duszpasterzy i wiernych z parafii p.w.św.Mikołaja przesyła Ryszard.
parafianian 2011-10-29
Cieszymy się dużym zaangażowaniem ks. Proboszcza w życie naszej wspólnoty, cieszymy się również z działalności ks. Janusza.
ks.Mariusz 2011-10-29
Gratulacje księże proboszczu, pomysłów, posługi duszpasterskiej, ale przede wszystkim serca, które wkładasz w parafie:)Taki kapłan jak Ty to wzór dla innych:) Z Bożym Błogosławieństwem
Andrzej Janiczek 2011-09-02
Witam serdecznie Byłem tu w kościele na Pierwszej Komunii św. u Juli Paul córki mojej kuzynki. Było super kazanie i w ogóle przepięknie.
bierzmowańcy 2011-05-31
Witamy Księdza! Może trochę nieśmiało,ale to my! Bierzmowańcy - "przyszli wygnańcy" z parafii. Fest nam się podobało, ale my nie po to - chylimy czoła za nasze gafy. Żywimy nadzieję, że się Wasza Ekscelencja na nas nie gniewa. Pozdrawiamy